FORGOT YOUR DETAILS?

İp Kamera Sistemleri

IP Kamera gerekli noktaların güvenliği gibi farklı amaçlarla uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir. IP Kamera diğer sistemler gibi ekstra aparatlar, kartlar, kayıt cihazları gerektirmeyen en ileri teknolojiye sahip olan kamera sistemidir.

IP Kameralar görüntü aktarılan mekanının canlı ve sesli olarak bulunduğunuz her yerden bilgisayarınız, laptopunuz, cep telefonunuz ve PDA’ nızdan rahatlıkla izleyebilme olanağı sunmaktadır. Bu transferi sağlamanız içinse IP Kameranızı sadece mevcut bir yerel network ağına bağlamanız yeterlidir.

IP protokol tabanları ile çalışan IP Kamera bağlı bulunduğu mekanın görüntüsünü eş zamanlı olarak mevcut yerel network veya Internet ağınıza transfer ederek mevcut bulunduğunuz ortama çeşitli yöntemlerle görüntünüzü transfer edebilecektir

Kablosuz Outdoor Uygulamaları günümüzde artık IP kamera sistemleri ve kapalı devre kamera sistemlerinde özel uygulamalarla görüntü aktarımına ilişkin problemleri çözmemize yardımcı olmaktadır. Kablo lamanın mümkün olmadığı, görüntü aktarılacak mesafenin fazla olduğu, kısa süreli çözümler istenilen yerlerde kablosuz görüntü aktarımı tercih edilmektedir.

ARK GÜVENLİK bitirmiş olduğu projelerle bu alanda kendini kanıtlamış Türkiye’deki nadir firmalardan biridir.

ip_kamera_sistemleri

TOP