FORGOT YOUR DETAILS?

Ark Güvenlik

Güvenlik ve kontrol sistemleri konusunda etkinlik gösteren ARK, 15 yılı aşan İŞ deneyimi ile birçok önemli projeye imza atmıştır. Slogan olarak seçmiş olduğu "Sizin güvenliğiniz bizim işimiz" yaklaşımına uygun olarak,bir işletmenin gereksinim duyabileceği tüm elektronik güvenlik ve kontrol ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Uluslararası standartlarda ürün ve hizmet kalitesi sunmak, yurt dışında ve yurt içinde aranılan bir marka olmaktır.

Güvenlik ve kontrol sistemleri sektöründe,ticari kurallar ve etik çerçevesinde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, tüm çalışanlarımızla birlikte sağlam bir ekip ruhu anlayışı ile pazar payımızı arttırarak bir numara olmaktır.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin değişen ve gelişen gereksinimlerini karşılayabilecek kalitede ürün,teknik destek ve satış sonrası diğer hizmetlerimizle müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst düzeye çıkartabilmek, tüm çalışanlarımızın katılımı ile verimliliği artırarak gelişmeyi sağlamaktır. Çalışanlarımızın devamlı gelişimini ve tatminini sağlayarak ekip ruhunu pekiştirmek,faaliyetlerimizi sağlıklı bir şekilde yürütebilmek için uluslararası toplam kalite yönetim sistemlerini esas almaktır.

Hizmetlerimiz

» Geçiş Kontrol Sistemleri » Kapalı Devre Kamera Sistemleri » Acil Aydınlatma ve Yönlendirme Sistemleri » İp Kamera Sistemleri » Hırsız Alarm Sistemleri » Yangın İhbar Sistemleri » Görüntülü Diafon Sistemleri

Ark Güvenlik Sistemleri
Adres: Yeni Mah. 547.SOK NO55/A GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL
Telefon: +90.212 222 38 61
Fax: +90.212 222 38 65
Mail:info@arkguvenlik.com

TOP