FORGOT YOUR DETAILS?

Sorular

AHD (Analog HD Kamera) Nedir?
AHD kamera, analog CCTV altyapısını kullanarak 720p ve 1080p çözünürlükte görüntü elde edilebilen gelişmiş bir teknolojidir. 2014 yılı sonlarında duyurulan AHD teknolojisi, koaksiyel kablo üzerinden aktarılan analog video sinyalinin, AHD-DVR dijital kayıt cihazı tarafında işlenmesi esasına göre çalışmaktadır. AHD kamera teknolojisi geleneksel analog güvenlik sistemleri ile aynı altyapıyı kullanmakta olup HD kalitesinde yüksek çözünürlükte görüntü vermesi ve ekonomik bir sistem olmasından ötürü müşterilerin tercih sebepleri arasındadır.

AHD kamera sisteminin stabil çalışmasının yanı sıra diğer bir avantajı da, mevcut CCTV analog kamera sisteminizin kablolamasını değiştirmeden mevcut kameralarınızı AHD kameralarla, mevcut DVR kayıt cihazının da AHD-DVR kayıt cihazı ile değiştirmesi yeterlidir. Bu nedenle mevcut güvenlik sisteminizin AHD teknolojisine geçirilmesi oldukça düşük maliyetlerle gerçekleştirilmektedir.

- NMSS Bir Mobil izleme Programıdır. ( Tablet , cep telefonu )
- Neutron IP Görüntülü diafon sistemi kontrolü
- Geriye dönük kayıtları izleyebilme olanağı.
- QR kod okuyucu özelliği
- Merkezi izleme yazılımı görevini görür, ip kamera, DVR, NVR, görüntülüdiafon sistemlerini tek ekranda izleme olanağı sağlar.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Cihazda 3 adet hazır Kullanıcı adı ve Şifre bulunmaktadır.

Kullanıcı Adı : admin Şifre : admin
Kullanıcı Adı : 666666 Şifre : 666666
Kullanıcı Adı : 888888 Şifre : 888888

80 Portu, 554 Portu, 37777 Portu, 37778 Portu açılmalıdır.

Mouse(fare) kullanarak daha kolay yedek alabilirsiniz.Mouse den sağ tuşu tıklayın,açılan pencerenin en altında Ana Menu yazar.Ana Menüyü tıkladığınızda kullanıcı adı ve şifre girişi çıkacaktır karşınıza.Giriş yaptıktan sonra Yedek yazan Bölüme tıklıyorsunuz.Açılan ekranda takılı olan USB diski seçiyorsunuz.Açılan saat ve tarih ekranında yedek almak istediğiniz zamanı belirliyorsunuz ve EKLE butonuna tıklıyorsunuz.sıralı halde kayıtları goreceksiniz.Almak istedikleriniz seçip ekranın en altında BAŞLAT butonuna tıklıyorsunuz.

TOP